KONKURS – wygraj bukiet o wartości 100 zł na Dzień Matki

Dzień Matki to okazja do podziękowania naszym rodzicielkom, za cały trud, jaki włożyły w nasze wychowywanie, pielęgnowanie i edukowanie. Za poświęcenie i bezgraniczną miłość. Dla nas najlepszym pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki są zarówno piękne i świeże kwiaty, ulubione perfumy czy biżuteria. Na pewno powinno to być coś, co nasza mama lubi.

W związku z nadchodzącym Dniem Matki przygotowaliśmy mały konkurs, który polega na dodaniu komentarza pod przypiętym wpisem na naszym fanpage’u.

Konkurs składa się z 3 etapów:

  1. Dodawanie komentarzy – od teraz do 25.05. do godz. 20:00 – dodaj swoje zgłoszenie w postaci kilku zdań/wierszyka/rymowanki pod przypiętym postem konkursowym. W komentarzu dokończ zdanie: „Kocham moją mamę [imię], bo…” lub „Kocham moją mamę [Imię] za…”. Dla lepszego efektu możesz oznaczyć swoją mamę – od razu dowie się dlaczego ją kochasz. 🙂
  2. Głosowanie internautów – trwa przez cały konkurs – zachęć znajomych i rodzinę do oddania lajka na Twój komentarz, to pomoże nam w wyborze najlepszego zgłoszenia.
  3. Wybór jury  – ogłoszenie wyników 25.05. do godziny 21:00 – ekipa Vivaldiego wybierze najciekawszy komentarz, który otrzyma nagrodę.

Zwycięzca powinien przesłać dane do dostarczenia kwiatów możliwie jak najszybciej.

Nagrodą główną jest piękny bukiet kwiatów z okazji Dnia Matki o wartości 100 zł

Tutaj znajdziesz REGULAMIN konkursu.

Uwaga! Konkurs lokalny – jest skierowany dla mieszkańców Poznania.

Dla tych, którzy chcą zamówić bukiet w okazjonalnej cenie przygotowaliśmy rabat w wysokości 10 % na hasło VIVALDI2 do wykorzystania w naszej Kwiaciarni Vivaldi. Promocja obowiązuje tylko do 26 maja.

Podziel się ze znajomymi, jeśli mój tekst przypadł Ci do gustu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *