Kwiaty na Dzień Matki – prezent idealny – zrób niespodziankę swojej mamie!

Nie masz jeszcze prezentu dla ukochanej mamy? Nie jesteś dobra/y w ich obmyślaniu i przygotowywaniu? Nic straconego. Bukiet ulubionych kwiatów, to nie tylko prezent-wytrych. To piękna niespodzianka, z której ucieszy się każda mama. Zwłaszcza, jeśli zostanie ona wręczona przez własne dzieci.

Przed wyborem bukietu z dostawą do domu upewnij się jakie kwiaty (cięte czy doniczkowe) lubi Twoja rodzicielka. Jeśli jest to trudnością, to przypomnij sobie jej ulubiony kolor. Wybierz ilość kwiatów oraz ich długość. Wielu klientów zamawiając bukiet na Dzień Matki lubią raz w roku zaszaleć i przygotować coś wyjątkowego.

Dla uśmiechu i radości naszej mamy nie ma zbyt wysokiej ceny. Ja jeszcze nie wiem, jaki bukiet przygotuję dla swojej mamy i teściowej, aczkolwiek będzie to coś naprawdę spektakularnego! 

Dobrym uzupełnieniem bukietu mogą być:

  • słodycze
  • kosz owoców
  • perfumy
  • książka ulubionego autora
  • płyta z muzyką

Dlaczego lepiej zamówić kwiaty z dostawą do domu lub innego miejsca, w którym w Dniu Matki będzie nasza rodzicielka? Większość z mam spodziewa się prezentu w tym dniu, jednak wizyta dostawcy kwiatów w pracy czy w innym miejscu niż dom będzie jeszcze większym podarunkiem. Nie zapomnij dodać bileciku z życzeniami.

Dla tych, którzy chcą zamówić bukiet w okazjonalnej cenie przygotowaliśmy rabat w wysokości 10 % na hasło VIVALDI2 do wykorzystania w naszej Kwiaciarni Vivaldi. Promocja obowiązuje tylko do 26 maja.

Podziel się ze znajomymi, jeśli mój tekst przypadł Ci do gustu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *