Mężczyzno!!! Zrób niezapomniane wrażenie na pierwszej randce.

róże randka

 

W życiu każdego mężczyzny pojawia się ten moment, ten wieczór… Pierwsza randka. To wyjątkowe spotkanie z wyjątkową kobietą. Z tą, która została wypatrzona wśród wielu innych. Z tą, z którą prawdopodobnie zechcemy spędzic resztę życia. Po długich rozmyślaniach, wybraliśmy już miejsce pierwszej randki.

Jak wiemy, najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Jest to coś, czego nie możemy poprawić, odwrócić, zmienić.  A więc staramy się, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i było w pełni dopracowane. Prawdziwe schody zaczynają się dla wielu mężczyzn, gdy wchodzą do kwiaciarni. Przecież nie znamy jeszcze Jej ulubionych kwiatów. Jakie kwiaty wybrać na pierwszą randkę? Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty, więc zasadność ich kupowania zostawmy na boku. Wbrew pozorom, nie jest to proste zadanie, ale po tym artykule każdy mężczyzna pewnym krokiem i z głową pełną pomysłów wejdzie i kupi piękny bukiet kwiatów.

Dla większości mężczyzn, czerwona róża to jedyny kwiat, zasadny na taką okazję. Fakt, róża jest królową kwiatów i piękny bukiet róż wręczony kobiecie, zrobi wrażenie i wywoła dużo uśmiechu, ale…róze

Dla tych, którzy są miłośnikami i zwolennikami zakupu róż, proponujemy zapoznanie się z mową kwiatów i symboliką róż tutaj. Zawsze warto wiedzieć, jakie kolory i jakie ilości róż, co znaczą. Takie kwiatowe savoir vivre.  Jeśli już kupimy bukiet pięknych róż, pamiętajmy, że jest to kwiat wymagający i bardzo kapryśny (jak na królową kwiatów przystało), tak więc pamiętajmy o podstawowych zasadach. Kwiaty najlepiej odebrać bezpośrednio przed randką.  Zamówienie kwiatów przez telefon, to nie problem a odbieramy kwiaty przechowywane w odpowiednich warunkach. Pamiętajmy też, że róża lubi dużo wody w wazonie i podcięcie (pod skosem) przed włożeniem do wody to wręcz obowiązek. Taką wiedzą pokażemy wybrance, że podeszliśmy do tematu zakupu kwiatów bardzo poważnie i zależy nam by bukiet cieszył oko ukochanej jak najdłużej.

Jeśli chcemy przełamać stereotypy i być nieco bardziej „odjechanym facetem”, który zwraca uwagę na rzeczy inne to może bukiet kwiatów mieszanych? Wybierzmy w kwiaciarni odpowiednie kwiaty (sami lub z pomocą florystki) i stwórzmy kolorowy bukiet kwiatów.

bukiet

Jest teraz naprawdę dużo ładnych i oryginalnych kwiatów. Takim gestem, możemy pokazać, że jesteśmy kreatywni, lubimy wyłamać się z ogółu. Kobiety przecież wolą bardziej tych nietuzinkowych facetów od tych nudnych.

Oczywiście, trafiając na odpowiednią kwiaciarnię, gdzie florystki kochają to co robią a praca jest ich pasją, nawet niby zwykłe, nudne róże w rękach artystki nabierają zupełnie innego wyglądu i wyrazu. Jedno jest pewne. Warto poświęcić troszkę czasu na wybór kwiatów. Nie mówimy, że jest to najważniejsza rzecz, mająca ogromny wpływ na przebieg randki i późniejszego przebiegu zdarzeń. Jednak wiemy nie od dziś, że mężczyźni kreatywni, przebojowi i wymagający od życia czegoś więcej, są obiektem westchnień kobiet. A chyba każdy mężczyzna chce zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie.

Hmmm. Tu nasuwa się jeszcze jeden pomysł. A może warto byłoby zaskoczyć swoją wybrankę nie tylko wieczorem? Może wzorem dawnych lat, gdzie mężczyzna wysyłając kwiaty przed południem, zapowiadał swoją wieczorną wizytę, korzystając z poczty z kwiatami, zaskoczyć wybrankę i wysłać kwiaty np. do pracy w dzień randki?
Do tego wieczorem jeden symboliczny kwiat, nawiązujący oczywiście do wcześniejszego bukietu. Zaskoczenie ogromne i efekt murowany. Jeśli ten pomysł przypadł wam do gustu zapraszamy tu.

 

Jeśli tekst przypadł Tobie do gustu podziel się z nim 🙂

Podziel się ze znajomymi, jeśli mój tekst przypadł Ci do gustu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *