Pogratuluj młodej parze, wyślij kwiaty przez kwiaciarnie wysyłkową

Lato to okres wielu ślubów. Na pewno Państwo znacie kogoś kto w okresie letnio – wakacyjnym staje na nowej drodze życia. Niestety jednak, szczególnie w okresie urlopowym, mimo otrzymanego zaproszenia nie możecie uczestniczyc razem z Młodymi w tej wielkiej dla nich uroczystości?

Chcielibyscie jednak złożyc życzenia i zrobic im miłą niespodziankę?

Nic prostszego – wyślij kwiaty z życzeniami. Ten wbrew pozorom niewielki prezent sprawi, że zrobicie niesamowicie miłą niespodziankę Młodej Parze i na pewno nie pogniewają się na Was za brak
obecności.

Jeśli już zdecydowaliście się wysłac kwiaty, wybierzcie w Naszej e-kwiaciarni jeden z wielu pięknych bukietów. Postępując zgodnie z instrukcjami już po paru chwilach zamówicie kwiaty które wraz z życzeniami kurier kwiatowy dostarczy we wskazany przez Państwa adres.

Radzilibysmy jednak zlecic WYSYŁKĘ KWIATÓW do domu Panny Młodej a nie jak wielu myśli pod kościół. W natłoku gości, w całym przykościelnym zamieszaniu wasz bukiet może umknąć Parze Młodej i przekazany (jak to najczęściej bywa) świadkom wtopic się w dużą ilośc innych kwiatów.

KWIATY DOSTARCZONE do domu Panny Młodej jeszcze przed ceremonią na pewno sprawia o wiele więcej radości i zostaną zapamiętane na pewno na bardzo bardzo długo. Zapraszamy tu

Podziel się ze znajomymi, jeśli mój tekst przypadł Ci do gustu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *